Felsefem

Felsefem

Her birimizin içinde yaşamı olmasını istediğimiz hale getirmek için gerekli aklın ve gücün bulunduğuna inanıyorum. Psikolog ilişkisini bir ittifak, ortaklık, danışanın bilgelikleriyle yeniden buluşmalarını, kendi cevaplarını bulmalarını, kalıcı değişim ve seçimlerin güçlü hatıralarını yeniden keşfetmelerini destekleyen bir araştırma olarak görürüyorum.

Bütün bir yaşamın bütün varlıklarıyız ve yaptığımız bütün tercihlerin hayatımızın her alanını etkilediğine inanıyoruz. İşimiz ilişkilerimizi etkiler. İlişkilerimiz maneviyatımızı etkiler. Manevi olarak iyi durumda olmamız işimizi ve hayatımızdaki diğer öğeleri etkileyen zevk alma kapasitemizi etkiler. Kişinin tüm yönlerine danışmanlık yaparız. İstediğiniz hayatı hak ettiğinize inanıyorum.

Kimsiniz? Sizin için ne önemlidir? Zorluklarınız nelerdir? Yolunuza çıkan engeller nelerdir? Nereye gitmek istiyorsunuz? Yaşamınız tam da istediğiniz gibi olmuş olsaydı neler hissederdiniz? Kişisel gelişiminize ve ruh sağlıgınıza yatırım yapmaya ne zaman başlamak istersiniz?

Psikolog Elif Ay

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


onlinehizmetbuttonrandevubutton

Günün Sözü

Önemli farkındalıklardan bir tanesi, kişinin kendi farkındasızlığını farketmesidir. Herkes kendi sinirlarini, yapabildiklerini ve yapabileceklerini bilmeli ve farkindalik zihnin anlama surecidir.

Mert Güler